Rok szkolny 2017/2018

Nasze sukcesy

Sukcesy naszych Uczniów w roku szkolnym 2017/2018
(nazwiska Uczniów podane w kolejności alfabetycznej)

Konkursy zewnętrzne

Bruno Bodył – klasa II a

  • I miejsce w gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”

Iwo Bodył – klasa VI a

  • dyplom uznania za dobre wyniki w Konkursie matematycznym Alfik
  • Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Piotr Cesarczyk – klasa V a

  • wyróżnienie w Konkursie optymalizacyjnym Maks Matematyczny

Juliusz Czekalski – klasa VII a

  • Laureat II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus (5 miejsce w Polsce)

Jan Dorosiński – klasa V a

  • Konkurs kuratoryjny z matematyki – uzyskanie 85 % w etapie szkolnym i zakwalifikowanie się do etapu rejonowego (65%)
  • Laureat Konkursu matematycznego Alfik (4 miejsce w województwie mazowieckim, 14 miejsce w Polsce)
  • Laureat Konkursu logicznego myślenia (6 miejsce w województwie)
  • Laureat Konkursu Matematycznego Kangur

Gabriela Duda – klasa I b

  • I miejsce w klasach 1-3 w konkursie plastycznym „Co w Puszczy Piszczy?” –  „Drzewo w kampinoskim krajobrazie” organizowanym przez Kampinoski Park Narodowy

Gabriela Gacka – klasa V a

  • reprezentowanie Szkoły w VI Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim E-lectura, kategoria: test wiedzy (15 miejsce w kraju)

Dawid Gozdek – klasa V b

  • wyróżnienie w Konkursie optymalizacyjnym Maks Matematyczny

Julia Jabłecka – klasa VII a

  • najlepsza praca plastyczna szkoły, uczestnicząca w VI Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim E-lectura

Michalina Jankowska – klasa VI a

  • reprezentowanie Szkoły w VI Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim E-lectura, kategoria: test wiedzy (15 miejsce w kraju)

Stanisław Jeznach – klasa VI a

  • wyróżnienie w Konkursie logicznego myślenia (13 miejsce w województwie)
  • Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Oliwia Kądziela – klasa III a

  • reprezentowanie szkoły w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez SP w Borzęcinie Dużym oraz w Gminnym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka organizowanym przez SP w Starych Babicach

Mikołaj Kędra – klasa VI a

  • Laureat Konkursu logicznego myślenia (9 miejsce w województwie)
  • dyplom uznania za bardzo dobre wyniki w Konkursie matematycznym Alfik
  • wyróżnienie w Konkursie optymalizacyjnym Maks Matematyczny
  • Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Piotr Kędra – klasa IV b

  • wyróżnienie w Konkursie logicznego myślenia (15 miejsce w województwie)

Iga Kowalska – klasa I c

  • reprezentowanie szkoły w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez SP w Borzęcinie Dużym oraz w Gminnym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka organizowanym przez SP w Starych Babicach

Paweł Król – klasa I b

  • Laureat Konkursu języka angielskiego Olimpusek (14 miejsce w kraju)

Róża Marks – klasa VI a

  • najlepsza praca plastyczna szkoły, uczestnicząca w VI Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim E-lectura

Ziemowit Marks – klasa III b

  • Laureat Konkursu logicznego myślenia (5 miejsce w województwie)
  • wyróżnienie w Konkursie optymalizacyjnym Maks Matematyczny

Hubert Maślanka – klasa I b

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Wiersze dla dzieci Aleksandra Fredry
  • II miejsce w etapie rejonowym Archidiecezjalnego Konkursu „Santo Subito – o św. Janie Pawle II”
  • Laureat Konkursu języka angielskiego Olimpusek (7 miejsce w kraju)
  • Laureat Konkursu Olimpusek zintegrowany (4 miejsce w kraju)

Urszula Mazurek-Zacharek – klasa VI a

  • reprezentowanie Szkoły w VI Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Literackim E-lectura, kategoria:               test wiedzy (20 miejsce w kraju)

Jan Nowakowski – klasa IV a

  • Laureat Konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny (1 miejsce w województwie mazowieckim,              9 miejsce w Polsce)
  • Laureat Konkursu logicznego myślenia (10 miejsce w województwie)
  • dyplom uznania za bardzo dobre wyniki w konkursie matematycznym Alfik
  • Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Sonija Tanna – klasa V a

  • Laureatka II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus (1 miejsce w Polsce)
  • Laureatka I edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus (9 miejsce w Polsce)

Joanna Turek – klasa I a

  • Laureatka Konkursu Olimpusek zintegrowany (4 miejsce w kraju)

Karol Woźniak – klasa IV a

  • Konkurs Matematyczny Kangur – wyróżnienie

Konkursy szkolne

 Gabriela Bogacka – klasa I b

  • II miejsce w klasach I-III w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Hubert Chmielnicki – klasa III b

  • I miejsce w klasach I-III w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Julia Duchnowska – klasa I c

  • III miejsce w klasach I-III w Szkolnym Konkursie Recytatorskim ,,A wiosna nam w duszy gra”

Gabriela Duda – klasa I b

  • II miejsce w klasach I-III w Szkolnym Konkursie Recytatorskim ,,A wiosna nam w duszy gra”

Ksawery Dziaduszyński – klasa III a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Agata Górka – klasa IV a

  • III miejsce w klasach IV-VII w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Olga Jędrzejczak – klasa I b

  • I miejsce w klasach 1-3 w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zasady savoir-vivre”
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Oliwia Kądziela – klasa III a

  • II miejsce w etapie szkolnym Gminnego Konkursu Recytatorskiego Wiersze dla dzieci Aleksandra Fredry

Zuzanna Konopa – klasa I b

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych  

Iga Kowalska – klasa I c

  • III miejsce w etapie szkolnym Gminnego Konkursu Recytatorskiego Wiersze dla dzieci Aleksandra Fredry

Ziemowit Marks – klasa III b

  • I miejsce w klasach I-III w Szkolnym Konkursie Recytatorskim ,,A wiosna nam w duszy gra”

Hubert Maślanka – klasa I b

  • I miejsce w klasach 1-3 w Szkolnym Konkursie Plastycznym z j. angielskiego Picture Dictionary
  • I miejsce w klasach 1-3 w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zasady savoir-vivre”
  • I miejsce w etapie szkolnym Gminnego Konkursu Recytatorskiego Wiersze dla dzieci Aleksandra Fredry
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie na komputerową kartkę świąteczną

Urszula Mazurek-Zacharek – klasa VI a

  • I miejsce w klasach IV-VII w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Konrad Mórawski – klasa IV b

  • II miejsce w klasach IV-VII w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Sebastian Nowak – klasa III a

  • III miejsce w klasach 1-3 w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zasady savoir-vivre”

Natalia Rylska – klasaV b

  • I miejsce w klasach IV-VII w szkolnym konkursie na najładniejszy zeszyt

Bartosz Senterkiewicz – klasa I b

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Oliwia Sztaba – klasa III a

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
Zmiana czcionki