Rok szkolny 2018/2019

Nasze sukcesy

Konkursy zewnętrzne

Jakub Bełdyga – klasa V c

  • 5 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)
  • wyróżnienie w XII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik
  • Gminny Mistrz Ortografii w kategorii klas V

Anna Berezkina – klasa I c

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 10 miejsce
  • 15 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja wiosenna)
  • 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Iwo Bodył – klasa VII a

  • konkurs kuratoryjny z chemii – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego 
  • konkurs kuratoryjny z matematyki – 90% w etapie szkolnym – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego 
  • laureat konkursu matematycznego Olimpus – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Pingwin – 3 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 5 miejsce w województwie
  • laureat ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych – 15 miejsce
  • laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus – sesja zimowa – 5 miejsce
  • laureat Olimpiady zadań logicznych – 15 miejsce
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur
  • laureat konkursu chemicznego Olimpus – sesja zimowa
  • uczestnik II etapu Warszawskiego Konkursu Chemicznego Atom i Cząsteczka 

Piotr Cesarczyk – klasa VI a

  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Ignacy Chmielecki – klasa IV a

  • 5 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Juliusz Czekalski – klasa VIII a

  • 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Weronika Detko – klasa III b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 7 miejsce w województwie
  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 7 miejsce
  • nagroda główna XII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

Adam Dorosiński – klasa II a

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 9 miejsce w województwie

Jan Dorosiński – klasa VI a

  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny (5 miejsce w województwie, 17 miejsce w Polsce)
  • laureat konkursu matematycznego Olimpus – sesja jesienna – 2 miejsce w województwie
  • wyróżnienie w konkursie matematycznym Pingwin – 7 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie
  • wyróżnienie – bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 3 miejsce
  • laureat konkursu logicznego myślenia – 8 miejsce
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Daria Drzewińska – klasa I a

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Straszki Śląskie”

Gabriela Duda – klasa II b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 2 miejsce w województwie

Sebastian Głogowski – klasa VIII a

  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Dawid Gozdek – klasa VI b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 10 miejsce w województwie

Eliza Graska – klasa VIII a

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Wokalno-Poetyckim
  • II miejsce w Gminnym Konkursie You can sing

Zuzanna Hałdaś – klasa

  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Julia Janiczek – klasa II c

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie

Krzysztof Jasiński – klasa II b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 3 miejsce w województwie

Gabriela Jastrzębska – klasa

  • 4 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)

Stanisław Jeznach – klasa VII a

  • laureat konkursu matematycznego Olimpus – sesja jesienna – 10 miejsce w województwie
  • wyróżnienie w konkursie matematycznym Pingwin – 9 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Olga Jędrzejczak – klasa II b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie

Martyna Jędrzejczak – klasa 0 b

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Patriotyczne”

Jonatan Jonas – klasa VIII a

  • 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Lena Kaczmarek – klasa VII b

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kolędnicy na polskiej ziemi”

Marek Kędra – klasa II a

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 1 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 8 miejsce

Mikołaj Kędra – klasa VII a

  • wyróżnienie w konkursie matematycznym Pingwin – 8 miejsce w województwie

Piotr Kędra – klasa V b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie
  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 7 miejsce

Kacper Kołecki – klasa V a

  • udział w II etapie Gminnego Konkursu Mitologicznego

Jakub Kołomański – klasa IV c

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 5 miejsce w województwie
  • wyróżnienie – dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 10 miejsce
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur
  • 9 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)
  • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)

Zuzanna Konopa – klasa II b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie

Krzysztof Kornfeld – klasa V a

  • 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Julia Krasuska – klasa VII a

  • 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Paweł Król – klasa II b

  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Łukasz Krzyt – klasa VIII a

  • laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z matematyki – sesja zimowa – 6 miejsce

Zofia Kuśmierska – klasa II a

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 5 miejsce w województwie
  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 9 miejsce

Gabriela Kwiatek – klasa VI b

  • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym

Pola Kycia – klasa IV c

  • 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Marcel Marchliński – klasa

  • 5 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie ortograficznym

Franciszek Marks – klasa I b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 6 miejsce

Ziemowit Marks – klasa IV b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 4 miejsce w województwie
  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny

Hubert Maślanka – klasa II b

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 5 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 10 miejsce
  • 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Katarzyna Miśkiewicz – klasa II a

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie

Mikołaj Myszkowski – klasa VII a

  • IV edycja Konkursu Fizycznego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizycznego – wyróżnienie za pracę       o Adamie Ostaszewskim – polskim odkrywcy i konstruktorze maszyn latających
  • 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)
  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Jan Nowakowski – klasa V a

  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny (3 miejsce w województwie, 6 miejsce w Polsce)
  • laureat konkursu matematycznego Olimpus – sesja jesienna – 6 miejsce w województwie
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 2 miejsce w województwie
  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny
  • wyróżnienie – bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik
  • laureat konkursu logicznego myślenia – 8 miejsce
  • laureat międzynarodowego konkursu matematycznego Kangur
  • udział w II etapie Gminnego Konkursu Mitologicznego

Anika Nuniez-Krajewska – klasa IV a

  • 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja wiosenna)
  • 7 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)

Alicja Owczarek – klasa I c

  • 13 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja zimowa)

Karolina Owczarek – klasa VI b

  • 7 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpus z języka angielskiego (sesja zimowa)

Magdalena Pietrzak – klasa I c

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 4 miejsce
  • 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Franciszek Radliński – klasa VI b

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Moja Polska”

Franciszek Scisło – klasa V c

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym

Stanisław Sitarski – klasa I c

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kolorowa Niepodległa”
  • 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja wiosenna)
  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Joanna Sokołowska – klasa V c

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Dominik Sztychmiler – klasa VIII a

  • 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)
  • Laureat Konkursu Mitologicznego Olimpus

Szymon Tarapata – klasa II a

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 1 miejsce w województwie

Filip Tobiasz – klasa I c

  • 8 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z matematyki (sesja wiosenna)
  • 6 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja zimowa)
  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Nela Trzaskowska – klasa

  • 8 miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpusek z języka angielskiego (sesja wiosenna)

Joanna Turek – klasa II a

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 7 miejsce

Magdalena Turek – klasa I b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 9 miejsce

Michał Wachowicz – klasa IV a

  • laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus – sesja zimowa – 6 miejsce
  • wyróżnienie – bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 8 miejsce
  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny (7 miejsce w województwie, 15 miejsce w Polsce)
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 4 miejsce w województwie

Dominik Wicik – klasa VIII a

  • laureat konkursu optymalizacyjnego Maks Matematyczny
  • Gminny Mistrz Ortografii
  • 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Rise and Shine (sesja jesienna)

Barbara Wojtaszewska – klasa III b

  • laureatka konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 7 miejsce

Franciszek Wojtaszewski – klasa III a

  • laureat ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych – 6 miejsce
  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja zimowa – 7 miejsce
  • laureat konkursu logicznego myślenia – 9 miejsce
  • laureat Olimpiady zadań logicznych – 6 miejsce
  • laureat międzynarodowego konkursu matematycznego Kangur

Adam Wolski – klasa V a

  • laureat konkursu matematycznego Leon – sesja jesienna – 10 miejsce w województwie
  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Karol Woźniak – klasa V a

  • wyróżnienie – bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Oliwia Żurawska – klasa I c

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kolorowa Niepodległa”

Konkursy szkolne

Kacper Grabowski – klasa VII b

  • wyróżnienie w konkursie „Matematyczna Bombka”

Lucjan Konopacki – klasa IV a

  • III miejsce w konkursie „Matematyczna Bombka”

Karol Szymczyk – klasa IV b

  • II miejsce w konkursie „Matematyczna Bombka”

Maja Wiśniewska – klasa IV b

  • I miejsce w konkursie „Matematyczna Bombka”

Wiktoria Sierocińska – klasa VI b

  • wyróżnienie w konkursie „Matematyczna Bombka”
Zmiana czcionki