Szanowni Rodzice,
w imieniu Starosty Powiatu Warszawskiego, Dyrektora Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Powiatu Warszawskiego Zachodniego im. Ireny Sendlerowej oraz Rady Pedagogicznej serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenia dla rodziców:

1. Pierwsza pomoc rodzicielska dla dzieci zmagających się z przewlekłym przygnębieniem, brakiem sił i myślami samobójczymi, które odbędzie się w:
– Zespole Szkół Nr 1 im. M. Wańkowicza w Błoniu, ul. Łąki 2 w dniu 8 października 2024 roku o godzinie 17.30
lub
– auli widowiskowo – koncertowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego w Łomiankach, ul. Staszica 2 w dniu 9 października 2024 roku o godzinie 17.30.

2. Jak pomóc dziecku i sobie, gdy pojawia się depresja i kryzys samobójczy, które odbędzie się w Zespole Szkół Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 129/131 w dniu 17 października 2024 roku o godzinie 17.30

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić do dnia 5 października 2024 r. za pomocą poczty elektronicznej: .

Dominika Olszewska