Kadra Szkoły

Nauczyciel
Domańska HannaDyrektor
Główczak UrszulaWicedyrektor
Wielechowska MagdalenaWicedyrektor
Andrychowska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Baranowska IwetaWychowanie do życia w rodzinie, etyka
Barska JoannaWychowawca świetlicy
Borowska PaulinaJęzyk niemiecki
Bugnacka SylwiaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a i 2b
Chrzanowska MonikaEdukacja wczesnoszkolna
Cmiel MarcinMuzyka
Cuprzyńska MałgorzataJęzyk angielski
Czernikiewicz MartaJęzyk angielski
Dawidowska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Dobrzyńska KatarzynaJęzyk angielski
Druchlińska EwelinaJęzyk polski, wychowawca klasy 8a
Drzażdzyńska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Erkan IzabelaNauczyciel wspomagający
Gawkowska MonikaNauczyciel wspomagający
Gil MonikaMatematyka, fizyka, wychowawca klasy 4b
Gładysz ŁukaszHistoria, wychowawca klasy 6a
Główczak MarcinWychowanie fizyczne
Gorczyca MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna
Gronowska KamilaEdukacja wczesnoszkolna
Gut AgnieszkaJęzyk angielski
Harabin AleksandraEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3d
Helon IdaJęzyk polski, wychowawca klasy 7b
Ilińska AnnaNauczyciel wspomagający
Iwanowski KrzysztofNauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 5cs
Jaskólski PiotrNauczyciel wspomagający, edb, wychowawca klasy 6b
Kałasz UrszulaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2d
Kaźmierczak MartynaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b
Klepacki MiłosławJęzyk angielski, informatyka
Kośka AleksandraInformatyka, wychowawca klasy 8c
Kośka BożenaBiologia
Kowalczyk OksanaPsycholog
Krakowiak AnnaJęzyk polski, wychowawca klasy 5b
Krysztoforska AnnaPlastyka, wychowawca klasy 7a
Kużel KatarzynaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Leszczuk MichałWychowanie fizyczne
Leszczyńska KarolinaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Lewandowska MartaMatematyka
Lubelski RafałWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 7ds
Maciejak PiotrReligia
Matusiak AleksandraEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Matuszewska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Miroshnyk OksanaJęzyk angielski, język rosyjski
Morel MonikaMatematyka, wychowawca klasy 5a
Nowak RenataInformatyka, wychowawca klasy 7c
Olszewska DominikaPedagog
Pawelec DorotaNauczyciel wspomagający
Pawlak MarekReligia
Piechowicz AgataWychowanie fizyczne
Pierzchała AnnaNauczyciel wspomagający
Przybysz NataliaMatematyka
Robert MonikaGeografia, przyroda, wychowawca klasy 4c
Roszkowska MartynaNauczyciel wspomagający, język angielski
Róg EwelinaJęzyk polski, wychowawca klasy 4a
Różańska KlaudiaJęzyk angielski
Sadowska WiolettaTechnika
Skop AgnieszkaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a
Stolarczyk AngelikaPsycholog
Szatan MartynaWychowawca oddziału przedszkolnego
Szytniewska OlgaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Trzos PatrycjaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c
Wachulak AnetaWychowawca świetlicy
Walencka HonorataEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c i 1d
Wysocki GabrielReligia
Wysoczyńska KatarzynaLogopeda
Zając EdytaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0a
Zaleska PaulinaWychowawca świetlicy
Zalewski DominikWychowanie fizyczne
Zdyb KarolinaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c
Żaczkiewicz AleksandraJęzyk angielski
Żurawska AnnaNauczyciel wspomagający
Zmiana czcionki
Wysoki kontrast