Kadra Szkoły

Nauczyciel
Domańska HannaDyrektor
Główczak UrszulaWicedyrektor
Klepacki MiłosławWicedyrektor
Andrychowska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Baranowska IwetaWychowanie do życia w rodzinie, Etyka
Barska JoannaWychowawca świetlicy
Bąk KarolinaNauczyciel wspomagający
Bugnacka SylwiaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a i 3b
Cmiel MarcinMuzyka
Cuprzyńska MałgorzataJęzyk angielski
Dawidowska AgnieszkaKierownik świetlicy, nauczyciel wspomagający
Dobrzyńska KatarzynaJęzyk angielski, wychowawca klasy 8b
Drzażdzyńska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Gawkowska MonikaTerapeuta pedagogiczny
Gil MonikaMatematyka, fizyka, wychowawca klasy 5b
Główczak MarcinWychowanie fizyczne
Gut AgnieszkaJęzyk angielski
Harabin AleksandraEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Ilińska AnnaNauczyciel wspomagający
Imszenik AnnaJęzyk niemiecki
Iwanowski KrzysztofNauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 6cs
Jarkowska AgnieszkaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0a
Jaskólski PiotrNauczyciel wspomagający, EDB, wychowawca klasy 7b
Kałasz UrszulaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3d
Kaźmierczak MartynaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Kiełbasa IwonaMatematyka, wychowawca klasy 4d
Kośka AleksandraInformatyka
Kośka BożenaBiologia
Kowalczyk OksanaPsycholog
Krakowiak AnnaJęzyk polski, wychowawca klasy 6b
Krysztoforska AnnaPlastyka, Doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 8a
Kużel KatarzynaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b
Leszczuk MichałWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4a
Leszczyńska KarolinaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Lewandowska MartaMatematyka
Lubelski RafałWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 8ds
Maciejak PiotrReligia
Matuszewska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Matynia DariaPsycholog
Miroshnyk OksanaJęzyk angielski, język rosyjski
Modzelewska AnnaNauczyciel bibliotekarz
Morel MonikaMatematyka, wychowawca klasy 6a
Nowak RenataInformatyka, wychowawca klasy 8c
Olszewska DominikaPedagog
Pawelec DorotaNauczyciel wspomagający
Pawlak MarekReligia
Pawlik JadwigaNauczyciel wspomagający
Pierzchała AnnaNauczyciel wspomagający
Robert MonikaGeografia, Przyroda, wychowawca klasy 5c
Roszkowska MartynaNauczyciel wspomagający, Język angielski
Róg EwelinaJęzyk polski, wychowawca klasy 5a
Różańska KlaudiaJęzyk angielski
Sadowska WiolettaTechnika
Skrobek MałgorzataHistoria, wychowawca klasy 7a
Szytniewska OlgaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Stachowicz AgnieszkaWychowanie fizyczne
Trzos PatrycjaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c
Wachulak AnetaWychowawca świetlicy
Walencka HonorataEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c i 2d
Wicińska DagmaraJęzyk polski
Wielechowska MagdalenaWychowanie fizyczne, Historia
Wysocki GabrielReligia
Wysoczyńska KatarzynaLogopeda
Zając EdytaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0a
Zaleska PaulinaWychowawca świetlicy, wychowawca klasy 2a
Zalewski DominikWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4b
Zdyb KarolinaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c
Żaczkiewicz AleksandraJęzyk angielski, wychowawca klasy 4c