Uczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych konkursach plastycznych, w których odnoszą wspaniałe osiągnięcia.

Dnia 15 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XXVI Mazowieckim Przeglądzie Twórczości Plastycznej WIKTORIANY 2022. Uczeń naszej szkoły Stanisław z klasy 7C zajął I miejsce w kategorii klas VII-VIII. WIKTORIANY to bardzo wymagający konkurs, którego celem jest zaprojektowanie witrażu, dlatego ogromnie cieszymy się z tak wielkiego sukcesu. Oprócz nagród rzeczowych tegoroczni laureaci i ich opiekunowie artystyczni zaproszeni zostali na warsztaty witrażu, które poprowadzą mistrzowie tej sztuki – państwo Agnieszka i Marek Żwirscy.

Dnia 22 czerwca 2022 w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się gala wręczenia nagród i upominków w 1. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”.  W kategorii wiekowej klas 1-3 z województwa mazowieckiego III miejsce zajęła Iga z klasy 2C. Nagrodę wręczył pan Norbert Kaczmarczyk sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów na dalszej drodze edukacji!Anna Krysztoforska