ENGLISH CORNER jest takim miejscem w szkole, gdzie uczniowie mogą wykazać się kreatywnością oraz wzbogacić swoją wiedzę o wiele interesujących informacji dotyczących krajów anglojęzycznych.

W styczniu mówimy o Australii. Każdego roku w dniu 26 stycznia mieszkańcy Australii hucznie obchodzą swoje święto zwane „Australia Day”. Warto, aby nasi uczniowie znali podstawowe informacje dotyczące najmniejszego kontynentu na świecie oraz potrafili wskazać kilka ciekawostek dotyczących tego pięknego kraju.

Uczniowie klas drugich w ramach Australia Day wykonali projekty klasowe. Każda klasa stworzyła własnoręcznie swój plakat wypełniony wyszukanymi samodzielnie ciekawostkami o Australii

W English Corner zostały zamieszczone podstawowe informacje  dotyczące tego tematu a dzięki wyjątkowo owocnej twórczości uczniów całej szkoły możemy dowiedzieć się o wiele więcej i podziwiać ich prace  prezentujące walory Australii.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wyjątkowo aktywny udział w tym miesiącu i czekamy na więcej!

Bez Was to miejsce nie istnieje 😊

Agnieszka Gut