Karnawał to czas zabawy. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spędzić ostatni czwartek – 8 lutego – świętując wyjątkowo hucznie. Rano odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych 0-3, a po południu – dyskoteka dla klas 4-8. Obie imprezy były wesołe i udane.

Stołówka zamieniła się w prawdziwą dżunglę dzięki wspaniałym dekoracjom, a dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, dzięki którym zrobiło się naprawdę wesoło. O oprawę muzyczną zadbał DJ, a o poczęstunek – rodzice uczniów. Wszyscy z przyjemnością tańczyli i bawili się, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieciom. Na pamiątkę można było wykonać zdjęcie w fotobudce ustawionej specjalnie na tę okoliczność. We wspaniałej atmosferze pożegnaliśmy tegoroczny karnawał.

Dziękujemy wszystkim osobom, małym i dużym, zaangażowanym w organizację balu. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Ewelina Róg