W grudniu, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Wymianie Kartek Świątecznych 2021 r. – LET’S SEND A CHRISTMAS CARD.

Z wielkim zaangażowaniem tworzyli CHRISTMAS CARDS według swojego własnego projektu, dowolnie wybraną przez siebie techniką.

Różnorodność była ogromna, każda kartka była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Wszystkie kartki zostały wykonane ręcznie, przepięknie ozdobione i wraz z własnoręcznie wypisanymi życzeniami w języku angielskim trafiły do kopert z odpowiednio naklejonym znaczkiem, aby ruszyć w dalszą drogę – tradycyjnie za pośrednictwem poczty.

Tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia nasze kartki trafiły do wielu różnych szkół w całej Polsce, aby nieść świąteczne MERRY CHRISTMAS i godnie reprezentować naszą szkołę na wystawach w najdalszych zakątkach kraju.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji za zaangażowanie i kreatywność okazaną przy wykonywaniu CHRISTMAS CARDS 😊

Agnieszka Gut