Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w akcji wspierającej seniorów z Domu Pomocy Społecznej im. „Matysiaków” w Warszawie. Celem akcji było kształcenie prawidłowej postawy i empatii wobec osób starszych, nauka języka angielskiego w każdym wieku oraz utrzymanie tradycji wysyłania kartek.

Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem i kreatywnością wykonali mnóstwo kolorowych kartek z ręcznie wypisanymi życzeniami w języku angielskim, które zostały wysłane pocztą do seniorów.

Ten szlachetny gest, sprawił wiele radości wszystkim mieszkańcom domu opieki oraz dodał im nadziei na przyszłość. Seniorzy z ogromną pasją wielokrotnie czytali życzenia ucząc się przy okazji nowych słówek po angielsku.

Dzięki tym kolorowym kartkom ich święta były weselsze 😊

Agnieszka Gut