5 listopada w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia odwiedzili nas:  Myszka Mini, Wiking, Pirat, Syrenka, Super Mario, Alvin, Mulan, Tygrysek, Pipi Lansztrung, a nawet sam Lord Vader i wiele innych ciekawych postaci. Było bardzo wesoło, zwłaszcza gdy graliśmy w kalambury. To, że nie jest łatwo pokazać postać SpongeBoba Kanciastoportego, Królewny Śnieżki, Boba Budowniczego czy zaprezentować poprze ruch Kacze Opowieści, wie tylko ten kto się z nami bawił. Gdy rozpoznawaliśmy tytuły bajek po fragmencie utworu, okazało się, że są z nami mistrzowie – znawcy bajek. Wszystkim dzieciom, które brały udział w Dniu Postaci z Bajek i odważyły się przebrać za ulubioną postać, gratulujemy tego, że mają poczucie humoru  i dystans do siebie samego.

Joanna Barska