Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji wspierającej seniorów, której celem jest kształcenie prawidłowej postawy i empatii wobec osób starszych, nauka języka angielskiego w każdym wieku oraz utrzymanie tradycji wysyłania kartek.

Powstało wiele, kolorowych kartek z życzeniami po angielsku kierowanymi do Pań Seniorek – entuzjastek nauki angielskiego. Tym razem kartki adresowane były do Pani Irenki, Ludmiły, Marianki, Basi, i Hani – najpilniejszych studentek  mieszkających w Domu Pomocy Społecznej im. Matysiaków w Warszawie.

Wszystkie własnoręcznie przygotowane przez uczniów kartki zostały wysłane tradycyjną drogą pocztową  do domu opieki tak aby w Święta Wielkanocne sprawiać radość Paniom Seniorkom.

Brawo uczniowie za zaangażowanie, kreatywność i okazanie serca    

Warto pomagać 😊

Agnieszka Gut