Tuż przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie naszej szkoły wykonali własnoręcznie przepiękne kolorowe kartki, które wypełnili życzeniami w języku angielskim dla 99 letniej Pani Irenki,  mieszkanki domu opieki.

Wszystkie kartki zostały wysłane tradycyjnie, drogą pocztową do Domu Pomocy Społecznej im „Matysiaków” w Warszawie, gdzie  Pani Irenka  wraz z inni seniorami uczy się języka angielskiego z wielkim zamiłowaniem.

Ten szlachetny gest naszych uczniów zaangażowanych w akcję wspierania seniorów oraz propagowanie nauki  języka angielskiego w każdym wieku, sprawił wiele radości wszystkim mieszkańcom domu opieki oraz dodał im nadziei na przyszłość.

Seniorzy z ogromną pasją czytali świąteczne życzenia ucząc się przy okazji nowych słówek po angielsku.

Dzięki tym cudownym kartkom ich święta były kolorowe!

 Poniżej link z podziękowaniami z domu opieki przygotowany specjalnie dla naszych uczniów:

Ja również chciałabym bardzo podziękować wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w tej szlachetnej akcji.

Agnieszka Gut