12 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród w szkolnym konkursie English Corner Challenge – „Sławni Brytyjczycy”. 

Celem konkursu było zgłębienie wiedzy na temat słynnych postaci z historii i współczesności Wielkiej Brytanii, rozwijanie umiejętności językowych oraz promowanie kreatywności i umiejętności badawczych. 

Pani Dyrektor Magdalena Dąbrowska osobiście pogratulowała uczniom, którzy przez cały rok szkolny systematycznie wykonywali prace do English Corner. Zaangażowanie językowe oraz kreatywność uczniów zaowocowały bardzo ciekawymi prezentacjami, które nie tylko zdobiły szkołę, ale też edukowały całą społeczność szkolną. 

Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rak Pani Dyrektor dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.  

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za każdą pracę wykonaną do English Corner, bo bez Was to miejsce by nie istniało! 

Anna Grzesiak 

Agnieszka Gut