13 października 2023 roku odbyła się gala wręczenia Nauczycielskich Oskarów z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Inspiracją do ich ogłoszenia były filmowe Oscary rozdawane co roku w Los Angeles. Podobnie, jak robią to Amerykanie, ogłoszono nominacje w kilku kategoriach. Samorząd Uczniowski na tajnym posiedzeniu obradował nad tym, kogo nominować do zaszczytnych nagród. Negocjacji nie było końca, ale ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców, którzy otrzymali statuetki Oskarów oraz pamiątkowy dyplom.

Tego dnia wszystkim towarzyszyły ogromne emocje! Prowadzący rewelacyjnie poprowadzili galę, publiczność z ogromnym zapałem dopingowała swoich faworytów,
a brawom nie było końca! Gala na pewno na długo zapadnie w pamięci, jednak już nie możemy doczekać się kolejnej 😊.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego