W listopadzie zaprosiliśmy Was do udziału w ogólnopolskim konkursie „Co dodaje mi skrzydeł – Moja Pasja”  organizowanym  przez Fundację Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków / Flying Bag. Pomysłodawcą jest uczennica liceum ogólnokształcącego, inicjatorka Międzynarodowego Ruchu Latających Plecaczków – Kira Sukhoboichenko, a celem konkursu  pokazanie pasji dzieci z całej Polski, jak się wszyscy różnimy, co lubimy.  To wspaniała okazja do rozwoju lepszej samoświadomości o tym, kim jesteśmy oraz jak przedstawić siebie innym. Nasi uczniowie stworzyli wyjątkowe prace plastyczne oraz prezentacje multimedialne przedstawiające ich zainteresowania.

Nasi młodzi pasjonaci, to:
KATEGORIA KLASY 4-6
Lena Kaczmarska klasa 4C (praca plastyczna)
Iga Krysztoforska klasa 4C (prezentacja o podróżach)
Jeremi Pawlak klasa 5A (prezentacja o geografii)
wyróżnienie- Natalia Szczepanek klasa 6A (praca plastyczna)
KATEGORIA KLASY 7-8
Zofia Kuśmierska klasa 7A (praca plastyczna)
Lien Czaja klasa 8B (praca plastyczna)

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody w poszczególnych kategoriach od sponsora konkursu firmy BIC Polska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Anna Krysztoforska