Szkolny konkurs ekologiczny dla klas 0- III na wykonanie pomysłowego i oryginalnego stroju z surowców wtórnych został rozstrzygnięty. W piątek 21 kwietnia wszyscy uczniowie klas 0- III wraz z nauczycielami spotkali się na dużym korytarzu aby obejrzeć pokaz Eko Mody. Każdy z 11 11uczestników konkursu najpiękniej jak potrafił prezentował swój strój przed kolegami i koleżankami oraz komisją w składzie p. Okasna Kowalczyk, p. Katarzyna Drzażdżyńska, p. Monika Gawkowska oraz p. Agnieszka Dawidowska. W czasie pokazu było głośno i radośnie, wszyscy uczestnicy prezentujący stroje byli nagradzani brawami i głośnymi okrzykami aprobaty i wsparcia.

Komisja miała trudne zadanie w wytypowaniu tych najbardziej oryginalnych strojów. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:

– I miejsce Oliwia Majka kl. 3c

– II miejsce – Małgorzata Turek kl. 3b

– III miejsce – Wojciech Słowiński 0b

Przyznano też wyróżnienia dla :

– Kacper Szuba kl. 3b

– Iga Dwórznik kl. 0a

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy naszych uczniów do udział w kolejnych szkolnych konkursach promujących ochronę naszej planety.

Urszula Kałasz