21 kwietnia rozegrane zostały Międzypowiatowe Finały Indywidualnych Biegów Przełajowych w Kamionie. Naszą szkołę a jednocześnie powiat warszawski-zachodni reprezentowało 10 zawodników, którzy wywalczyli kwalifikację w Finale Powiatowym: Zosia (5a), Lena (5cs), Maja (7ds), Lena (7ds), Wojtek (5cs), Anika (7ds), Maja (8c), Ania (8a), Martyna (8a), Nat (8a).

Wszyscy zawodnicy spisali się na medal dając z siebie wszystko na trudnej, krosowej trasie w Kamionie. Brawa za podjętą walkę i pozostawienie serca na trasie 🙂

Do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się 29 kwietnia także w Kamionie kwalifikację wywalczyły nasze dwie zawodniczki:

Maja Jaworowska (7ds) w biegu na 800 m oraz Ania Cichy (8a) w biegu na 1000 m. Brawo Dziewczęta!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za start na Mistrzostwach Mazowsza!

mwi