Tradycja podtrzymana – reprezentacje dziewcząt naszej szkoły od lat niepokonane w powiecie w piłkę nożną!!!

15 października na boiskach GOSiR w Zielonkach rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłkę nożną dziewcząt. Nasze dziewczęta pod okiem trenera Rafała Lubelskiego rozegrały świetne mecze z rówieśniczkami z powiatowych szkół i sięgnęły po tytuł Mistrzyń Powiatu!

17 października, także w Zielonkach, walczyły w kolejnym etapie rozgrywek – finałach międzypowiatowych. Po zwycięstwie w grupie oraz meczu finałowym zakończonym serią rzutów karnych, nasza reprezentacja uległa jedynie zespołowi z Komorowa.

Cieszymy się ze srebrnych medali Międzypowiatu i kolejnych punktów w ramach międzyszkolnej klasyfikacji sportowej!

Brawo Iga, Olga, Ada, Zosia, Maja, Asia, Emilia!!!

Magdalena Wielechowska