W wojewódzkim konkursie plastycznym „Magiczny Świat Pszczół” II miejsce zajął Franciszek uczeń klasy 4B, a wyróżnienie otrzymała Kornelia uczennica klasy 4C. Zadaniem konkursowym było przedstawienie znaczenia i roli owadów zapylających.

Komisja konkursowa  „EkoSzkoły V” organizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska przyznała naszej uczennicy Amelii z klasy 5C II miejsce w mazowieckim konkursie  plastyczno-fotograficznym. To szczególne wyróżnienie, gdyż do funduszu wpłynęło ponad siedemset prac. W tym samym konkursie nasza szkoła otrzymała „EkoBon” za dotychczasową działalność na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych o wartości 3000 złotych.

Wszystkim uczniom gratulujemy pięknych prac, pomysłowości i wytrwałości!

link do relacji z gali konkursu EkoSzkoła

Anna Krysztoforska