Nasze sukcesy – Rok szkolny 2022/2023

„Tak naprawdę do latania potrzebna jest tylko przestrzeń.”

                                                                                                J. Podsiadło

UczeńKlasaKonkurs
1 miejsce – reprezentacja dziewcząt młodszych (Zofia Kuśmierska, Adrianna Michalska, Iga Kowalska, Agata Dyś, Zuzanna Kolankowska, Martyna Jędrzejczak, Olga Jędrzejczak, Maja Walędziak)
różneMiędzypowiatowe Finały w Piłce Nożnej Dziewcząt młodszych
4 miejsce – reprezentacja dziewcząt starszych
różneXXV Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną Dziewcząt Starszych
3 miejsce – reprezentacja dziewcząt młodszych
różneXXV Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną Dziewcząt Młodszych
Alicja Piotrowska – 1 miejsce, Maciej Wójcicki – 3 miejsce, Julia Toczek – 3 miejsce, Stefan Skarpetowski – 3 miejsce, Jadwiga Modzelewska – 3 miejsce, Stanisław Pytlos – 3 miejsce, Ewa Chmielnicka – 3 miejsceróżneOLIMPUS z języka angielskiego – sesja zimowa
II miejsce Iga KrysztoforskaKonkurs plastyczny „Bank za 100 lat” organizowany przez Bank Spółdzielczy w Wyszkowie
Filip Bąk – etap wojewódzki8cPrzedmiotowy Konkurs Kuratoryjny LOGIA
II miejsce – reprezentacja dziewcząt młodszych (Patrycja Bujalska 4b, Alicja Piotrowska 4c, Olga Kowalska 4c, Jadwiga Modzelewska 4c, Agata Cmiel 4d, Alicja Iwanek 3b)różneMiędzypowiatowe Finały w 3-boju Lekkoatletycznym dziewcząt młodszych
II miejsce sztafeta 4×100 m dziewcząt: Maria Kłódkiewicz, Maja Jaworowska, Zuzanna Kiełtyka, Lena Nabiałek, Anika Nunez-Krajewska 8ds)8dsXXV Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce
I miejsce – sztafeta 4 x 100 m dziewcząt (Nunez-Krajewska, Kłódkiewicz, Nabiałek, Kiełtyka – 8ds), III miejsce bieg 100 m – Anika Nunez-Krajewska 8ds, II miejsce bieg 200 m – Lena Nabiałek 8ds, I miejsce bieg 600 m – Antoni Zielony 8aklasy 8Międzypowiatowe Finały w Lekkiej Atletyce Indywidualnej
Filip Bąk -Laureat I miejsca, najlepszy wynik w powiecie warszawskim zachodnim, Kalina Kierebińska -Laureat I miejsca, Oskar Skotnicki -Laureat II miejsca Najlepszy wynik w gminie Stare BabiceróżneInstaLogic -popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny
Maciej Wójcicki – 3 miejsce, Antonina Panek – 3 miejsceróżneOlimpus z języka angielskiego – sesja wiosenna
Dominika Pawlak, Marcel Marchliński8cKuratoryjny konkurs z języka angielskiego – etap wojewódzki
Dominika Pawlak, Marcel Marchliński, Michał Wicik8cKuratoryjny konkurs z języka angielskiego – etap rejonowy
Filip Bąk -lauterat III stopnia8cOlimpiada Informatyczna Juniorów
Filip Bąk – awans do drugiego etapu
8cOlimpiada Matematyczna Juniorów
1 miejsce – reprezentacja dziewcząt starszych (Yasmin Genid 8ds, Daria Iszczuk 8ds, Maja Jaworowska 8ds, Zuzanna Karaś 8ds, Zuzanna Kiełtyka 8ds, Maria Kłódkiewicz 8ds, Lena Nabiałek 8ds, Anika Nuñez-Krajewska 8ds, Aleksandra Piasecka 8ds, Julia Sabak 8ds, Maria Druzd 8c, Zofia Ziółkowska 8a)klasy 8Międzypowiatowe Finały Sztafetowych Biegów Przełajowych
1 miejsce – reprezentacja dziewcząt starszych (Yasmin Genid 8ds, Daria Iszczuk 8ds, Maja Jaworowska 8ds, Zuzanna Kiełtyka 8ds, Maria Kłódkiewicz 8ds, Lena Nabiałek 8ds, Anika Nuñez-Krajewska 8ds, Aleksandra Piasecka 8ds, Julia Sabak 8ds)8dsMiędzypowiatowe Finały w Piłce Nożnej Dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców młodszych (Gabriel Zaręba 6cs, Mikołaj Rylski 6cs, Antoni Kawecki 6cs)6csMiędzypowiatowy Finał w Badmintonie Chłopców
II miesjce: Franciszek Lis Wyróżnienie: Kornelia DudaróżneWojewódzki Konkurs Plastyczny „Magiczny Świat Pszczół”
1 miejsce – reprezentacja dziewcząt starszych (Yasmin Genid, Daria Iszczuk, Maja Jaworowska, Zuzanna Karaś, Zuzanna Kiełtyka, Maria Kłódkiewicz, Lena Nabiałek, Anika Nuñez-Krajewska, Julia Sabak – wszystkie 8ds)8dsMiędzypowiatowe Finały w Unihokeja Dziewcząt
II miejsce w kategorii fotografia Amelia Szwajczewska oraz SP im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli EkoBon za dotychczasową działalność na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych5cEkoSzkoła- edycja V
Iga Krysztoforska wyróżnienieOgólnopolski Konkurs plastyczny WKD „Kartka urodzinowa dla WuKaDki”
1 miejsce Michalina Cuprzyńska2aOGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUSEK – SESJA ZIMOWA
Siek Mateusz kl.2a, Cuprzyńska Michalina kl. 2a, Maślanka Kornelia kl. 2b, Skotnicki Oskar kl. 4b, Detko Marcin kl. 4c, Piotrowska Alicja kl. 4cróżneOgólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
SKOTNICKI OSKAR 115,00 bardzo dobry PIOTROWSKA ALICJA 111,25 bardzo dobry PYTLOS STANISLAW 101,25 wyróżniony LIS HELENA 100,00 wyróżniony KIEREBINSKI MIKOLAJ 90,75 wyróżnionyróżneKangur matematyczny
Skoczyński- Misiak Henryk 3a -105,00 bardzo dobry, Siek Mateusz 2a -79,75 wyróżniony, Maślanka Kornelia 2b- 78,25 wyróżnionyróżneKangur Matematyczny klasy II-III
Antoni Zielony (8a) – awans do Finału wojewódzkiego8aMiędzypowiatowe Finały Indywidualnych Biegów Przełajowych
Stanisław Radliński wyróżnienie w kategorii interesujący kadr miasta8cMazowiecki konkurs fotograficzny „Jesteś piękna jak z obrazka, Warszawo!”
III miejsce Hubert Maślanka6bEpickie PI
Natalia Mańko – województwo8bOlimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
III miejsce – reprezentacja dziewcząt starszych (Yasmin Genid, Daria Iszczuk, Maja Jaworowska, Zuzanna Karaś, Zuzanna Kiełtyka, Maria Kłódkiewicz, Lena Nabiałek, Anika Nuñez-Krajewska, Julia Sabak – wszystkie 8ds)8dsXXV Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja Dziewcząt
awans do etapu rejonowego – Filip Bąk8cKonkurs kuratoryjny z matematyki