W marcu odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii dzieci. Po bardzo zaciętych meczach z udziałem dziewcząt z naszej szkoły, na szczęście bez większych urazów choć kości trzeszczały, zajęliśmy drugie miejsce. Dwukrotnie przegraliśmy ze szkołą z Łomianek, wygrywając pozostałe pięć spotkań. Naszą szkołę reprezentowały z klasy 6a Adrianna, Emilia; z klasy 6b Olga, Zosia, Gabrysia i Zuzia; z klasy 6cs Agata, Weronika i Iga. Gratulujemy srebrnych medali.

Również w marcu rozegrano powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców w kategorii młodzież. Turniej rozgrywano w naszej szkole. Przy dużym dopingu ze strony pozostałych uczniów zasiadających na trybunach, zawodnicy reprezentujący SP w Zielonkach-Parceli postarali się o niespodziankę i zajęli trzecie miejsce spośród ośmiu drużyn. Brązowe medale wywalczyli Karol (8a), Denys i Wiktor (8b), Igor (8c) oraz Karol, Jakub, Bartosz, Sebastian i Karol (8ds).

Marcin Główczak