13 kwietnia, na boiskach GOSiR Stare Babice w Zielonkach-Parceli, odbył się Powiatowy Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych. Zawodnicy ze szkół podstawowych rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.

Nasza szkolna reprezentacja licznie stawiła się na starcie biegów. Zawodnicy z zaangażowaniem, odważnie walczyli o kolejne punkty wliczane do międzyszkolnej rywalizacji sportowej. Uzyskaliśmy wiele wartościowych rezultatów. Najważniejsze było jak zawsze radosne, sportowe współzawodnictwo, ruch na świeżym powietrzu oraz budowanie i wzmacnianie więzi wśród uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy:

Kasia (4a), Lidia (4a), Kasia (4b), Olgierd (4a), Mikołaj (4a), Mateusz (4b), Filip (4b), Zosia (5a), Weronika (5cs), Agata (5cs), Lena (5cs), Zuzia (5cs), Maja (7ds), Zuzia (7ds), Lena (7ds), Julka (7ds), Rafał (5cs), Ksawery (5cs), Wojtek (5cs), Mikołaj (5cs), Grześ (5cs), Sebastian (7ds), Krystian (7ds), Anika (7ds), Maja (8c), Ania (8a), Martyna (8a), Kuba (7ds), Denis (7b), Karol J. (7ds), Karol Sz. (7ds), Szymon (8a), Janek (8a), Nat (8a).

12 naszych zawodników uzyskało kwalifikację do Międzypowiatowego Finału Indywidualnych Biegów Przełajowych, który odbędzie się już 21 kwietnia w Kamionie:

Zosia Kuśmierska – III miejsce w Powiecie (5a), Lena Filipowicz (5cs), Agata Dyś (5cs), Wojtek Rodek (5cs), Maja Jaworowska (7ds), Lena Nabiałek (7ds), Julia Sabak (7ds), Anika Nuñez-Krajewska (7ds), Ania Cichy (8a), Martyna Cichy (8a), Natanael Radzio (8a), Maja Michna (8c).

Wielkie gratulacje i walczymy dalej! 🙂

mwi