Rozpoczęliśmy rywalizację w ramach międzyszkolnych rozgrywek sportowych Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Pierwszy start to udział w Powiatowych Finałach Sztafetowych Biegów Przełajowych w Błoniu 5.10, gdzie bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Pokazali prawdziwą wolę walki i siłę drużyny. Wracamy z brązowym medalem sztafety dziewcząt starszych oraz bardzo dobrymi miejscami sztafet chłopców starszych oraz dziewcząt i chłopców młodszych. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

mwi

Sztafeta Dziewcząt Kategoria Młodzież 6 x 800m – III miejsce w Powiecie

Ania Cichy, Martyna Cichy, Maja Michna, Oliwia Gładyga, Maria Kłódkiewicz, Anika Nuñez-Krajewska

Sztafeta Dziewcząt Kategoria Dzieci – V miejsce w Powiecie

Agata Dyś, Yasmin Genid, Maja Jaworowska, Zuzanna Karaś, Zuzanna Kolankowska, Iga Kowalska

Sztafeta Chłopców Kategoria Dzieci – V miejsce w Powiecie

Grzegorz Rzepniewski, Rafał Kiełtyka, Ksawery Bronarski, Sebastian Nowak, Ksawery Lipka, Krystian Wojno, Bruno Ziółkowski

Sztafeta Chłopców Kategoria Młodzież – VII miejsce w Powiecie

Karol Jabłecki, Karol Szymczyk, Karol Jedynak, Bartosz Kamiński, Jan Nowakowski, Natanael Radzio, Maciej Ciszek.

mwi