18 czerwca członkowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu naszej szkoły wzięli udział w wyjściu na kręgle i pizzę, aby uczcić prężną pracę i zaangażowanie podczas całego roku. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne radości, śmiechu i wspaniałej zabawy.

Na początku wszyscy udaliśmy się do kręgielni, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w grze w kręgle i rywalizować w przyjaznej atmosferze. Rozgrywki były emocjonujące, a duch sportowej walki i wzajemnego wsparcia towarzyszył nam przez cały czas. Po intensywnej grze przyszedł czas na pyszną pizzę. Zaspokoiła ona nasz głód i dodała energii po aktywnym popołudniu. To była doskonała okazja do rozmów i integracji, co jeszcze bardziej zbliżyło członków Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu. 

Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i ciężką pracę w ciągu całego roku szkolnego. Jesteśmy dumni z Waszych działań i cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten wyjątkowy czas razem!

Życzymy Wam udanych wakacji, pełnych słońca, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu