W pierwszych tygodniach grudnia, w szkole odbyła się zbiórka dla potrzebujących zwierząt z naszej gminy. To już po raz drugi cała społeczność szkolna wspiera porzucone, chore zwierzęta, które bez pomocy człowieka nie byłyby w stanie przeżyć zimy.

Po raz kolejny wszyscy darczyńcy okazali wielkie serce dla zwierzą nie zapominając o nich w ten świąteczny czas.

Udało nam się zebrać dużą ilość żywności, artykułów higieny, koce, legowiska oraz zabawki dla psiaków i kociaków.

Wszystkie dary zostały przekazane fundacji Hossa z siedzibą w Bożęcinie Dużym, która od lat  wspiera potrzebujące zwierzaki w naszej gminie.

Dzięki tym wszystkim darom zwierzaki miały piękne Święta i na pewno żadne z nich nie było głodne ani zmarznięte.

Jeszcze raz dziękujemy za wielkie zaangażowanie i okazaną pomoc.

Warto pomagać 🙂

Agnieszka Gut