Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W dniach 📅 20 maja – 05 czerwca, w szkole odbędzie się zbiórka dla chorych i potrzebujących zwierząt 🐱🐶 zamieszkujących naszą gminę. Po raz kolejny otwieramy swoje serca ❤️ dla naszych gminnych zwierzaków.

Co możemy podarować:

– sucha oraz mokra karma dla kotów i psów 🐾 (o ile to możliwe SENIOR, SENSITIVE dla chorych i starszych zwierzaków, bo tych jest najwięcej w naszej gminie)

– podkłady higieniczne,

– środki czystości oraz inne akcesoria, jak smycze, szelki, obroże 🦮 itp.,

– preparaty przeciw kleszczowe 🐛,

legowiska 🛏️ i zabawki 🧸 też mile widziane.

*Bardzo prosimy nie przynosić artykułów wymagających przechowania w warunkach chłodniczych ❄️.

Wszystkie dary zostaną przekazane Fundacja na rzecz zwierząt Hossa, ul. Akacjowa 92, Koczargi Stare, która od wielu lat działa w naszej gminie 🏘️ otaczając opieką bezdomne, potrzebujące zwierzęta i zawsze reaguje tam, gdzie zwierzakom dzieje się krzywda 🐾.

Liczymy na Waszą pomoc!

Agnieszka Gut