W lutym, nasza szkoła wzięła udział w akcji „Walentynka dla Irenki”.

Pani Irenka ma 99 lat i mieszka w Domu Pomocy Społecznej im. Matysiaków w Warszawie. Pięć lat temu zaczęła uczyć się języka angielskiego, pokazując nam wszystkim, że niemożliwe nie istnieje, a radość z nauki języka można czerpać w każdym wieku.

Poniżej znajduje się link z krótkim filmikiem pokazującym jak Pani Irenka stawiała pierwsze kroki w czytaniu po angielsku.

Dzięki akcji „Walentynka dla Irenki”, Pani Irenka otrzymała setki kartek po angielsku, które teraz czyta czerpiąc ogromną radość, oraz motywację do dalszej nauki. Poniżej link z relacją z dnia 14 lutego.

Z wielką przyjemnością dołożyliśmy nasze maleńkie ziarenko do tej niespodzianki przygotowanej dla Pani Irenki oraz innych seniorów zamieszkujących dom opieki.

Po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni  nasza szkoła wzięła udział w tego typu akcji, która wspiera seniorów i jednocześnie promuje naukę języka angielskiego. Wspólnie z uczniami całej szkoły planujemy wziąć udział w kolejnym projekcie  😊

Pani Irence życzymy dużo zdrowia, aby mogła jak najdłużej czerpać radość z rzeczy, które dają jej motywację do dalszego działania

Agnieszka Gut