Kadra 2020/2021

Nauczyciel
Domańska HannaDyrektor
Główczak UrszulaWicedyrektor
Wielechowska MagdalenaWicedyrektor
Baranowska IwetaWychowanie do życia w rodzinie
Barska JoannaWychowawca świetlicy
Bugnacka SylwiaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b
Chrzanowska MonikaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Cmiel MarcinMuzyka
Czernikiewicz MartaJęzyk angielski
Czubik AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Dobrzyńska KatarzynaJęzyk angielski
Druchlińska EwelinaJęzyk polski, wychowawca klasy 7a
Drzażdzyńska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Gładysz ŁukaszHistoria, wychowawca klasy 5a
Główczak MarcinWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4cs
Gorczyca MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1d
Gronowska KamilaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Gut AgnieszkaJęzyk angielski
Harabin AleksandraEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2d
Helon IdaJęzyk polski, wychowawca klasy 6b
Iwanowski KrzysztofNauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 8a
Jackowska MartynaJęzyk angielski
Jaskólski PiotrNauczyciel wspomagający
Kałasz UrszulaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a
Kaźmierczak MartynaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b
Klepacki MiłosławJęzyk angielski, wychowawca klasy 7c
Kośka AleksandraInformatyka
Kośka BożenaBiologia
Kowalczyk OksanaPsycholog
Krakowiak AnnaJęzyk polski, wychowawca klasy 4b
Krysztoforska AnnaPlastyka, wychowawca klasy 6a
Kużel KatarzynaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Leszczuk MichałWychowanie fizyczne
Leszczyńska Karolinawychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0b
Lewandowska MartaMatematyka, wychowawca klasy 5b
Lubelski RafałWychowanie fizyczne, wychowawca klasy 6ds
ks. Maciejak PiotrReligia
Matusiak Aleksandrawychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0a
Matuszewska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Miroshnyk OksanaJęzyk angielski, rosyjski
Morel MonikaMatematyka, wychowawca klasy 4a
Nowak RenataInformatyka, wychowawca klasy 6c
Obrębowska BernadetaEtyka
Olszewska DominikaPedagog
Pawelec DorotaNauczyciel wspomagający
Piechowicz AgataWychowanie fizyczne
Przanowska MariolaPsycholog
Robert MonikaGeografia, przyroda, wychowawca klasy 8b
Roszkowska MartynaNauczyciel wspomagający
Sadowska WiolettaTechnika
Sakowska AnnaNauczyciel wspomagający
Skop AgnieszkaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a
Socha AgnieszkaBiblioteka
Stolarczyk AngelikaPsycholog
Szatan Martynawychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0c
Szytniewska OlgaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0c
Trzos PatrycjaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c
Wachulak AnetaWychowawca świetlicy
Walencka HonorataEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c
Wnorowska BeataJęzyk angielski
Wodzyńska ElżbietaMatematyka
ks. Wolski AndrzejReligia
Wysocki GabrielReligia
Wysoczyńska KatarzynaLogopeda
Zając EdytaWychowawca oddziału przedszkolnego, oddział 0a
Zaleska PaulinaWychowawca świetlicy
Zalewski DominikWychowanie fizyczne
Zdyb KarolinaEdukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c
Żaczkiewicz AleksandraJęzyk angielski
Zmiana czcionki