Rok szkolny 2019/2020

Sukcesy naszych Uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Konkursy zewnętrzne indywidualne

Zofia Baniuk – klasa V a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka polskiego – 9 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 9 miejsce – tytuł laureata

Iwo Bodył – klasa VIII a

  • dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny
  • Konkurs Kuratoryjny z Matematyki – etap rejonowy
  • Konkurs Kuratoryjny z Chemii – etap rejonowy
  • kwalifikacja do zawodów drugiego stopnia XV Olimpiady Matematycznej Juniorów
  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z chemii – sesja jesienna – 15 miejsce – dyplom laureata
  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki – sesja jesienna – 12 miejsce – dyplom laureata
  • Konkurs Kuratoryjny z Chemii – etap wojewódzki
  • Tytuł Finalisty w Kuratoryjnym Konkursie z chemii.

Patrycja Bujalska – klasa I b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Piotr Cesarczyk – klasa VII a

  • dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny

Natalia Chludzińska – klasa I c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 6 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 2 miejsce – tytuł laureata

Franciszek Dąbrowski – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 8 miejsce – tytuł laureata

Weronika Detko – klasa IV b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Marcin Detko – klasa I c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 2 miejsce – tytuł laureata

Daria Drzewińska – klasa II a

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 12 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 8 miejsce – tytuł laureata

Gabriela Duda – klasa III b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 8 miejsce – tytuł laureata

Kornelia Duda – klasa I c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 5 miejsce – tytuł laureata

Kornel Grzesiak – klasa III b

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 11 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 9 miejsce – tytuł laureata

Zuzanna Hałdaś – klasa VII b

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 5 miejsce – tytuł laureata

Gabriela Jastrzębska – klasa VII b

  • The Big Challenge – 3 miejsce w Polsce
  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 1 miejsce – tytuł laureata

Karol Jaźwiński – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Stanisław Jeznach – klasa VIII a

  • Konkurs Kuratoryjny z Historii – etap rejonowy

Kalina Kierebińska – klasa V c

  • dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny

Jakub Kołomański – klasa V c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 9 miejsce – tytuł laureata

Zuzanna Koper – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 2 miejsce – tytuł laureata

Julia Krasuska – klasa VIII a

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 10 miejsce – tytuł laureata

Paweł Król – klasa III b

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 11 miejsce – tytuł laureata

Maja Krzywicka – klasa II b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Zofia Kuśmierska – klasa III a

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 11 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 1 miejsce – tytuł laureata

Gabriela Kwiatek – klasa VI c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka polskiego – 8 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 8 miejsce – tytuł laureata

Anna Laskowska – klasa III c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 5 miejsce – tytuł laureata

Agata Małyska – klasa II b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Wiktoria Marchlińska – klasa I b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 2 miejsce – tytuł laureata

Marcel Marchliński – klasa V c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 9 miejsce – tytuł laureata

Hubert Maślanka – klasa III b

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 14 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Kaja Mejer – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 5 miejsce – tytuł laureata

Stephanie Metcalf – klasa III b

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 11 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 3 miejsce – tytuł laureata

Maja Michna – klasa VI c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 4 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Oliwia Mielnicka – klasa III c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Mikołaj Myszkowski – klasa VIII a

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa – 5 miejsce – tytuł laureata

Jan Nowakowski – klasa VI a

  • bardzo dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny
  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki – sesja jesienna – 8 miejsce – dyplom laureata

Hanna Olszewska – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Alicja Owczarek – klasa II c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 14 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Nicola Pachowska – klasa III a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 9 miejsce – tytuł laureata

Katarzyna Piasecka – klasa II b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Magdalena Pietrzak – klasa II c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Alicja Piotrowska – klasa I c

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 11 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 3 miejsce – tytuł laureata

Maksymilian Pogorzelski – klasa I c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Stanisław Pytlos – klasa I c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Pola Redyk – klasa III c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Wiktoria Rejchert – klasa II a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 10 miejsce – tytuł laureata

Pola Rene – klasa I a

  • Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego – sesja zimowa – 13 miejsce – tytuł laureata
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 3 miejsce – tytuł laureata

Jan Różycki – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 1 miejsce – tytuł laureata

Ines Safani – klasa VII b

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pokłon trzech króli”

Jan Serwik – klasa II a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 9 miejsce – tytuł laureata

Stanisław Sitarski – klasa II c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Stefan Skarpetowski – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Oskar Skotnicki – klasa I b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Franciszek Sokołowski – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 1 miejsce – tytuł laureata

Klara Stańczykowska – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Adrianna Styś-Chlebowska – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 4 miejsce – tytuł laureata

Helena Sztaba – klasa I a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 5 miejsce – tytuł laureata

Izabela Szuba – klasa II a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 8 miejsce – tytuł laureata

Gabriel Tobiasz – klasa I d

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 7 miejsce – tytuł laureata

Joanna Turek – klasa III a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 10 miejsce – tytuł laureata

Franciszek Wojtaszewski – klasa IV a

  • dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny

Karol Woźniak – klasa VI a

  • dobry wynik w VIII edycji konkursu Maks Matematyczny
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 6 miejsce – tytuł laureata

Maciej Wójcicki – klasa I c

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 3 miejsce – tytuł laureata

Jan Wroński – klasa I b

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 5 miejsce – tytuł laureata

Lidia Zielińska – klasa II a

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiego – 9 miejsce – tytuł laureata

Konkursy zewnętrzne drużynowe

Reprezentacja szkoły w składzie:

Iwo Bodył (klasa 8a), Stanisław Jeznach (klasa 8a), Mikołaj Kędra (klasa 8a), Bartosz Sobczak (klasa 8b) –

udział w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno-Fizycznym „Naboj Junior” – 9 miejsce w Warszawie                   i 207 miejce w rankingu międzynarodowym

Konkursy szkolne

Jeremi Dobkowski – klasa II c

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Juliana Tuwima” – etap szkolny

Matylda Jankowska – klasa III c

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Juliana Tuwima” – etap szkolny

Martyna Jędrzejczak – klasa I d

  • II miejsce w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Brzechwy”

Stanisław Pytlos – klasa I c

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Juliana Tuwima” – etap szkolny
  • III miejsce w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Brzechwy”

Pola Rene – klasa I d

  • III miejsce w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Brzechwy”

Amelia Skupińska – klasa I a

  • I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Brzechwy”

Gabriel Tobiasz – klasa I d

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze Juliana Tuwima” – etap szkolny

Julia Toczek – klasa I d

  • II miejsce w Konkursie Recytatorskim „Wiersze Brzechwy”
Zmiana czcionki