W dniach 10-11 października gościliśmy w szkole p. Martynę Podolską, funkcjonariuszkę policji z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. Pani policjantka przeprowadziła z wszystkimi uczniami naszej szkoły spotkania przypominające zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym ze szczególnym zwróceniem uwagi na uczestników przemieszczających się na rowerze lub hulajnodze. Zajęcia dla uczniów klas 0-3 prowadzone były z wykorzystaniem mobilnego miasteczka, co stanowiło dodatkową atrakcję dla dzieci. Na zakończenie spotkania najmłodsi uczniowie otrzymali elementy odblaskowe. Z uczniami klas 4-8 odbyło się spotkanie w formie prelekcji na auli widowiskowej.

Dziękujemy p. Martynie Podolskiej za obecność i wsparcie szkoły w oddziaływaniach profilaktyczno-wychowawczych.