W IV edycji mazowieckiego konkursu plastyczno-fotograficznego Ekoszkoła, którego celem jest upowszechnianie działań związanych z edukacją ekologiczną II miejsce w kategorii klas I-III zdobyła Iga uczennica klasy 2C. Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Nagrodzoną pracę komisja konkursowa doceniła za pomysłowość oraz dotychczasową działalność naszej szkoły na rzecz kształtowania postaw proekologicznych. W uroczystej gali rozdania nagród uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o tematyce bożonarodzeniowej “Szopka-Witraż” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Koczargach Starych III miejsce zajęła Oliwia uczennica klasy 7B, a wyróżnienie otrzymała Marika z klasy 4B.

Naszym młodym artystkom gratulujemy i mocno wierzymy, że to dopiero początek wielu wspaniałych osiągnięć!

Anna Krysztoforska