Już prawie 2 miesiące uczniowie klasy 0a zdobywają w szkole różne wiadomości i umiejętności. Bardzo aktywnie i efektywnie wykorzystują czas spędzony w grupie. Nie tylko uczą się literek i cyferek ale też wykonują różnorodne, piękne i bardzo staranne prace plastyczno- techniczne, które są prezentowane na wystawce klasowej. Zerówkowicze chętnie słuchają czytanych przez panią Anię książek, a potem rozmawiają z panią Ulą i panią Anią o ich treści. Ale pobyt w naszej szkole to  nie tylko nauka i praca to oczywiście też odpoczynek podczas różnych zabaw w grupie rówieśniczej.  Czas w zerówce naszym uczniom mija nie tylko pracowicie, ale efektywnie i bardzo przyjemnie.

                                                                                                       Urszula Kałasz, Anna Musiał