Warsztaty w których uczestniczyła klasa 2b to prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie uczestnicy mieli okazję zanurzyć się w słodkim świecie czekolady. Połączenie czekolady z ciekłym azotem stworzyło niezapomniane doświadczenie kulinarne, które było zarówno edukacyjne, jak i ekscytujące. Uczestnicy eksperymentowali z różnymi technikami pracy z czekoladą, ucząc się o jej właściwościach i sposobach przetwarzania. Dodatkowo, wykorzystanie ciekłego azotu pozwoliło na stworzenie spektakularnych efektów, takich jak gwałtowne zamrażanie czy dymiące desery, co dodało warsztatom dynamiki i “wybuchowego” charakteru. Atmosfera była pełna radości i śmiechu, a dzieci mogły cieszyć się własnoręcznie przygotowanymi słodkościami. To kreatywne i interaktywne podejście do nauki sprawiło, że warsztaty te były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczniów.

Aleksandra Harabin