We czwartek, tj. 22.02. odwiedzili naszą szkołę harcerze 110 WTDH „Wilki”. Co roku, tego dnia społeczność harcerska obchodzi Dzień Myśli Braterskiej. Jest to szczególne święto dla każdej druhny i każdego druha, ponieważ w tym dniu obchodzone są urodziny Roberta Baden-Powella założyciela skautingu. To na wzór tej organizacji ZHP zaczerpnęło swoje idee. Na przerwach 🎶 śpiewali oraz pląsali wspólnie z naszymi uczniami. Czuło się ⚡️ energię !!!

Przyjechali do nas z takim wezwaniem:

Czuwaj! 😉

Szanowni Państwo! Szanowni Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do przygody jaką jest harcerstwo. Najmłodszych uczniów klas 1-3 zapraszamy we wtorki w godz. 17:00-18:30, starszych uczniów klas 4-7 zapraszamy w soboty w godz. 10:00-11:30, najstarszych uczniów klas 8 zapraszamy w soboty w godz. 12:00-14:00. Spotykamy się w Szkole Podstawowej ul. Polna 40, w sali nr 3. A jeszcze starszych – rodziców, starsze rodzeństwo (pow. 16 rż) zapraszamy do współpracy w charakterze kadry wspierającej, a być może powrócenia w szeregi harcerstwa 🙂

Pozdrawiam,

phm. Dorota Śliwińska

Komendantka Szczepu 110 WDH i GZ