16.05 na boiskach klubu piłkarskiego LKS Ryś Laski, odbyły się Finały XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii młodzież.

To nasze dziewczęta wywalczyły jesienią awans do finałów i znalazły się w gronie ośmiu najlepszych drużyn z całego Mazowsza.

Turniej finałowy rozgrywał się z podziałem na dwie grupy. Nasza drużyna pewnie wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej. W półfinale po dramatycznym meczu ulegliśmy 2:1 mistrzowi Warszawy, choć nie brakowało nam sytuacji bramkowych. W meczu o brązowy medal Mistrzostw Mazowsza przegraliśmy 2:1 z drużyną, w której zawodniczki na co dzień trenują piłkę nożną.

Takie jest piękno sportu. Cieszymy się z wielkiego sukcesu naszych dziewcząt! To jest kolejna dyscyplina, w której są w ścisłej czołówce województwa. Dodatkowo nasza Marysia zdobyła tytuł najlepszej bramkarki finału!

Lena, Marysia, Anika, Maja, Zuzia, Yasmin, Julka, Zuzia, Ola – brawo dziewczęta!!! Brawo 8ds!!!

Magdalena Wielechowska