W ostatnich dniach, w klasach 0a, 0b i 0c podczas zajęć z języka angielskiego, odbyło się polowanie na pisanki, tzw. Easter Egg Hunt. Wielkanocny Króliczek pochował w zerówkowych klasach kolorowe jaka. Każde jajeczko kryło kilka niespodzianek, w tym zadanie do wykonania. Ta tradycyjna, angielska, wielkanocna zabawa bardzo przypadła do gustu dzieciom, które nie tylko ćwiczyły angielskie słownictwo ale też świetnie się przy tym bawiły.
Po polowaniu wspólnie z dziećmi przeczytaliśmy książkę Were going on an Egg Hunt

Zerówki,    przygotowały także kartki z życzeniami w języku angielskim seniorom – entuzjastom języka angielskiego, mieszkającym w Domu Pomocy Społecznej im. Matysiaków w Warszawie. Każda grupa zerówkowa wykonała jedną, wspólną kartkę a zamiast podpisów dzieci zostawiły swoje odciski palców.

Happy Easter for all of You!!!

Anna Pierzchała