Nasz English Corner przywitał uczniów wesoło w pierwszych dniach nowego roku szkolnego i będzie kontynuował swoje działania przez kolejne 9 miesięcy tak jak w minionym roku.

Kącik składa się z dwóch części. W pierwszej z nich można odnaleźć  informacje i ciekawostki dotyczące co miesiąc innego tematu. Druga część to miejsce na  prace uczniów całej szkoły, ich  ciekawe pomysły, prezentacje.

W miesiącu wrzesień rozpoczęliśmy smutnym tematem związanym z odejściem królowej Elżbiety II. Odzew wśród uczniów całej szkoły był ogromny, że wszystkich klas napływały różnorodne prace dotyczące życia i panowania brytyjskiej monarchini. Do dnia dzisiejszego możemy podziwiać je na korytarzach szkolnych i każdego dnia w czasie przerw dowiadywać się nowych ciekawostek.

W miesiącu październik nie mogło zabraknąć dyniowego tematu i pumpkin faces zagościły w English Corner. Jesień to czas tworzenia  dyniowych projektów przez uczniów, do czego gorąco zachęcamy i z niecierpliwością czekamy na nowe  prace gotowe  do zamieszczenia w naszym kąciku.

Agnieszka Gut