Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na coroczny Festiwal Dyni!

Jest to wyjątkowe wydarzenie, pełne atrakcji związanych z dynią, które nie tylko przyniesie radość dzieciom, ale również stworzy okazję do wspólnego spędzenia czasu, zabawy oraz integracji całej społeczności szkolnej. Festiwal będzie okazją do odkrycia nowych, kreatywnych sposobów wykorzystania tego jesiennego warzywa. A w programie m.in.:

• konkurs dyniowej mody,
  • wyrób jesiennych bransoletek,
  • własnoręcznie wykonane dyniowe lizaki,
  • rzuty dynią do celu,
  • pokaz tańca,
  • dyniowe kręgle,
  • konkurs kulinarny na najpyszniejsze ciasto i potrawę z dynią w roli głównej,
  • wymiana ubrań,
  • loteria fantowa i wiele innych.

Zapraszamy w sobotę 26 października w godzinach 10.00 – 13.00 do Domu Kultury Stare Babice, ul. Południowa 2 w Zielonkach-Parceli.

Impreza została objęta honorowym patronatem Wójta Gminy Stare Babice.

Na wydarzenie zapraszają: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im.  gen. M. Zaruskiego w Zielonkach-Parceli.

Do zobaczenia!