Dnia 14 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu „Mam talent”. W tym roku konkurs ten przybrał nieco inną formę, ponieważ do murów naszej szkoły zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe działające na terenie naszej gminy!

Tym samym zapoczątkowaliśmy PIERWSZĄ EDYCJĘ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT, która na zawsze zapisała się w kartach zarówno historii naszej szkoły, jak i gminy.

W tym roku do rywalizacji dołączyły do nas dwie szkoły: ADYS oraz SP im. prof. Jadwigi Kobendzy w Koczargach Starych. Naszą szkołę reprezentowało też wielu artystów, których warto wymienić z imienia i nazwiska. Oto oni:

Alicja Owczarek 5c, Gabriela Duda 6b, Amelia Dubaj 8b, Joanna Turek 6a, Helena Boruta 1a, Milena Boruta 1a, Hanna Boruta 2a, Oliwia Majka 3c, Antonina Przybylak 3c, Gabriela Jakóbik 3c, Alicja Kowalska 3c, Adriana Styś-Chlebowska 4d.

Emocje sięgały zenitu! Uczniowie naszej gminy zaprezentowali przeróżne talenty.

Niektórzy grali na instrumentach, inni śpiewali, a jeszcze inni tańczyli! Trzeba przyznać, że jury nie miało łatwego zadania. Wyłonienie zwycięzców to nie lada wyzwanie, dlatego w loży komisji zasiadły:

· Pani Hanna Domańska,

· Pani Daria Tymińska (szkoła ADYS),

· Pani Joanna Pec-Pawlik (SP w Koczargach-Starych).

Po burzliwych naradach wyłoniono 3 główne miejsca. Oto nazwiska zwycięzców:

I miejsce: Amelia Dubaj,

II miejsce: Alicja Kowalska oraz Adrianna Styś- Chlebowska,

III miejsce: Nikodem Konecki (szkoła Adys) oraz Joanna Turek.

Ach, co to był za wieczór! Goście dopisali, artyści spisali się na medal, a w naszych głowach zostały wspaniałe wspomnienia, które z pewnością będziemy w sobie pielęgnować.

Dziękujemy wszystkim gościom, artystom oraz szkołom, które przyjęły nasze zaproszenie.

Do zobaczenia za rok!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego,

Martyna Domańska

Martyna Kaźmierczak

Patrycja Trzos