Zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy prac z Gminnego konkursu plastycznego „Książka zrobiona inaczej” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Stare Babice, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie książki sensorycznej z użyciem różnych materiałów i tworzyw, a tematem były wiersze bądź opowiadania polskich pisarzy dla dzieci i młodzieży. Głównymi celami konkursu było uwrażliwienie na potrzeby osób niepełnosprawnych; rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci; prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej; propagowanie literatury dla dzieci; kształtowanie wrażliwości estetycznej; rozwijanie zdolności manualnych.

Otrzymaliśmy 17 prac konkursowych z terenu całej gminy, z których spełniało wymogi formalne i zostało poddane ocenie końcowej.

Jury konkursu było pod ogromnym wrażeniem inwencji twórczej uczestników, doboru materiałów i jakości przesłanych zgłoszeń oraz włożonej w efekt końcowy pracy. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Bez względu jednak na końcowe wyniki, które są subiektywną oceną Jury, wierzymy, że udział w konkursie przyniósł wszystkim jego uczestnikom wiele miłych wrażeń i po prostu dobrej zabawy.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki.

W kategorii wiekowej uczniów klas 1-3:

Zofia Ziułkowska- I miejsce (Szkoła podstawowa w Koczargach Starych)

Aleksandra Wieteska– II miejsce (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Julia Konopacka- III miejsce (Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli)

Wyróżnione prace:

Szymon Szczepanik (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Barbara Kujawa (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Małgorzata Turek (Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli)

Aleksandra Szczepanik (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Maja Korgól (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Jakub Nowak (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

W kategorii wiekowej uczniów klas 4-8:

Julia Janiczek– I miejsce (Szkoła Podstawowa w Zielonkach-Parceli)

Piotr Kujawa– II miejsce (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)

Gabriela Jankowska– III miejsce (Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych)