16 grudnia 2021 r. szkolne reprezentacje dziewcząt wzięły udział w Powiatowym Finale w Pływaniu Drużynowym, które odbywały się na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Dziewczęta rywalizowały w kategorii Dzieci oraz w kategorii Młodzież. Dzięki świetnym występom naszych zawodniczek, zarówno indywidualnym, jak i w sztafecie, obie drużyny wywalczyły III miejsca w powiecie!

Oprócz klasyfikacji drużynowej, dziewczęta uzyskały także sukcesy indywidualne:

Zuzanna Rosiecka – III miejsce – 25 m stylem grzbietowym – kategoria Dzieci

Alicja Piotrowska – III miejsce – 25 m stylem dowolnym – kategoria Dzieci

Ola Piasecka – III miejsce – 50 m stylem dowolnym – kategoria Dzieci

Maja Michna – III miejsce – 50 m stylem dowolnym – kategoria Młodzież

Bardzo się cieszymy, że szkolna reprezentacja wzięła udział w zawodach pływackich i dała z siebie wszystko podczas sportowej rywalizacji!

Wielkie gratulacje dla Dziewcząt!

Reprezentacja: Ala Piotrowska, Zuzia Rosiecka, Kasia Piasecka, Oliwia Mielnicka, Lena Filipowicz, Olga Jędrzejczyk, Ola Piasecka, Yasmin Genid, Maja Jaworowska, Marysia Kłódkiewicz, Anika Nuñez-Krajewska, Oliwia Gładyga, Amelia Szymaniak, Maja Michna, Ania Cichy, Martyna Cichy.

mwi