8 czerwca nasza reprezentacja dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym, wzięła udział w XXIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, do których zakwalifikowała się po zwycięstwie w rywalizacji powiatowej i międzypowiatowej. Mazowiecki Finał odbywał się w Siedlcach, a na starcie stawiło się 11 najlepszych drużyn z całego województwa.

Dziewczęta zaprezentowały się bardzo bardzo dobrze, uzyskując kilka rekordów życiowych w biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal i w biegu na 600 m. Suma punktów dała nam świetne IV miejsce w województwie z wyraźną przewagą nad kolejną drużyną.

Dziewczęta: Iga (5cs), Lena, Zuzia, Julka, Maja, Yasmin, Ola (wszystkie 7ds) – wielkie gratulacje! Jesteśmy szczęśliwi i dumni z Waszej pracy, wzajemnej motywacji i podejmowanych wyzwań. Wszystko przed Wami! 🙂

mwi