Już jutro, w niedzielę 28 stycznia 2024 r. odbędzie się kolejny – 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W związku z tym Młodzieżowy Klub Wolontariatu funkcjonujący w naszej szkole, chciałby Państwa serdecznie zaprosić do wspólnego udziału w tym wydarzeniu! Nasi uczniowie zdecydowali się zaangażować w zbiórkę funduszy wraz ze sztabem Domu Kultury Stare Babice.
W tym dniu przygotujemy specjalnie dla Was kawiarenkę, w której będziecie mogli zjeść pyszne ciasto i ogrzać się popijając kawę i herbatę. Prócz uczty dla podniebienia, chcemy też zaproponować trochę ruchu podczas pokazów tanecznych! Można będzie też zamówić sobie bransoletkę z koralików, którą przygotują nasze wolontariuszki. Serdecznie zapraszamy już od godz. 15.00 na korytarz I piętra przy salach 1.2 i 1.3.

Młodzieżowy Klub Wolontariatu SP Zielonki – Parcela