Nasza szkolna reprezentacja dziewcząt młodszych rozegrała świetne zawody w ramach międzypowiatowej rywalizacji w piłkę nożną, która odbyła się w poniedziałek 8 maja w miejscowości Iłów. Nasze mistrzynie powiatu dzięki poukładanej grze i taktyce dotarły do finału rozgrywek, w którym zmierzyły się z SP Korytów. W meczu finałowym nie dały szans rywalkom i wynikiem 4:0 zdobyły złoto! Jest to jednocześnie awans do Finału Mazowieckich Igrzysk Dzieci, który nasza drużyna rozegra już 17 maja w Ostrołęce!!!

Tym sposobem w tym roku szkolnym do Finałów wojewódzkich w piłkę nożną awans wywalczyła zarówno drużyna dziewcząt młodszych, jak i drużyna dziewcząt starszych!!!

Martyna, Ada, Agata, Zuzia, Iga, Maja, Zosia, Olga – wielkie wielkie gratulacje!!!

Magdalena Wielechowska