24.10 w Powiatowym Finale w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców Młodszych, które odbyły się w hali w Zielonkach, reprezentacje naszej szkoły wypadły wyśmienicie. Chłopcy w składzie : Gabryś, Mikołaj, Antek (wszyscy 6cs) wywalczyli I miejsce i tym samym zakwalifikowali się do Finałów Międzypowiatowych, które odbędą się 27.10 w Wiskitkach!

Dziewczęta w składzie: Liliana (5b), Elżbieta (5b), Zuzia (6b) wywalczyły świetne trzecie miejsce w Powiecie! Wielkie gratulacje!

25.10 reprezentacja dziewcząt starszych (Julka, Yasmin, Ola, Lena, Marysia, Daria, Maja, Zuzia, Anika – wszystkie 8ds) rywalizowała z najlepszymi zespołami piłkarskimi w Międzypowiatowym Finale w Piłce Nożnej w Laskach. Po świetnej grze dziewczęta wróciły ze złotymi medalami i meldują się w Finale Wojewódzkim!!! To kolejny awans do Wojewódzkich Finałów XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla reprezentantów naszej szkoły i klubu!

W dzisiejszych rozgrywkach statuetkę dla najlepszej zawodniczki zdobyła Yasmin, a dla najlepszej bramkarki Marysia. Wielkie brawa!

Jesteśmy dumni z wszystkich naszych młodych sportowców, którzy bez kompleksów podejmują walkę i dają z siebie wszystko podczas międzyszkolnych rozgrywek. Tak trzymać drużyno!!!

mwi

UKS „Sporting” Zielonki