10 maja przyniósł nam wiele emocji z pasjonującej sportowej rywalizacji w ramach międzyszkolnych rozgrywek. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców rozbiły bank podczas Powiatowego Finału w czwórboju lekkoatletycznym! Na obiektach sportowych w Bieniewicach każdy zawodnik z 7-osobowej reprezentacji sprawdzał się w czterech lekkoatletycznych konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 600 m (dziewczęta) / 1000 m (chłopcy). Wyniki przekładały się na konkretną liczbę punktów, które zsumowane dawały rezultat całej drużyny. W naszych reprezentacjach padło wiele życiowych rezultatów, które w przypadku dziewcząt zaowocowały zdecydowanym zwycięstwem drużyny.

Lena, Zuzia, Majka, Yasmin, Agata, Zuzia, Ola – wielkie brawa za Waszą postawę, ducha walki o każdą sekundę i centymetr, wzajemną motywację i wsparcie. To jest naprawdę wielka sprawa. Dodatkowe gratulacje dla Leny Nabiałek, która uzyskała najlepszy wynik indywidualny całego Finału!

Reprezentacja chłopców, w składzie której przeważali zawodnicy młodszego rocznika kategorii, pokazała, że ma charakter, serce do walki i tanio skóry nie sprzeda 😉 Świetne II miejsce w Powiecie to fantastyczny prognostyk do tego, co będzie się działo za rok 😉 Sebek, Krystian, Oli, Grześ, Miki, Wojtek, Rafał – jesteście sportowcami przez wielkie S!

Obszerna fotorelacja na profilu Centrum Sportu w Błoniu: https://www.facebook.com/CentrumSportuBlonie

mwi