Nie sposób rozpocząć edukacji w nowym roku szkolnym bez podzielenia się ekscytującymi wspomnieniami z wakacji ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy. W takiej właśnie wakacyjnej atmosferze upłynął pierwszy tydzień nauki języka angielskiego w klasach drugich i trzecich. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem projektowali plakaty wypełniając je wszystkim co było dla nich miłe i ważne. Praca odbywała się w małych grupach dając uczniom możliwość rozwijania komunikacji, współpracy potrzebnej do nawiązywania nowych przyjaźni oraz budowania pozytywnych relacji między uczniami. Każdy uczeń pracował na miarę swoich możliwości wyrażając swoją kreatywność poprzez eksperymentowanie z tekstem, grafikami i kolorem. Uczniowie rozwijali również swoje umiejętności techniczne korzystając z tabletów przy wyszukiwaniu angielskich słów w elektronicznym słowniku. Na zakończenie wszystkie grupy z dumą zamieściły swoje prace na ścianie korytarza szkolnego dzieląc się swoimi wspomnieniami z całą społecznością szkolną. Było dużo emocji, uśmiechu i tego życzę wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym.

Agnieszka Gut