28 kwietnia uczniowie klasy 4d wybrali się na wycieczkę do Polskiego Banku Spółdzielczego, oddział w Starych Babicach. Niektórzy uczniowie mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć bank i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat jego funkcjonowania. Przewodnikiem po banku była Pani Prezes – Wioletta Bobrowska. Uczniowie dowiedzieli się, jakie sprawy mogą załatwić w banku klienci oraz jakie są korzyści z oszczędzania. Uczniowie ponadto dowiedzieli się jak zabezpiecza się pieniądze przed fałszowaniem oraz jakie są sposoby na ich szybkie przeliczenie. Pani Prezes opowiedziała również o jubileuszu jaki obchodzi w tym roku Polski Bank Spółdzielczy. Na zakończenie każdy uczestnik wycieczki otrzymał od Pani Prezes drobny upominek.

Dziękujemy Pani Prezes Wiolettcie Bobrowskiej za pełne wrażeń spotkanie. Wszyscy uczestniczy utwierdzili się w przekonaniu, że warto oszczędzać i racjonalnie dysponować pieniędzmi.