Świetnie spisały się reprezentacje naszej szkoły w powiatowych finałach sztafetowych biegów przełajowych, które odbywały się na boisku Centrum Sportu w Błoniu.

🥇 𝟭 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 Dziewczęta młodsze – sztafeta 6 x 800 m

Bezapelacyjne 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗼𝘀𝘁𝘄𝗼 𝗣𝗼𝘄𝗶𝗮𝘁𝘂 dla dziewcząt! Mocna praca od pierwszej zmiany, dublowanie kolejnych sztafet, ambitne, odważne biegi i finisz na mecie z niemal 500 m przewagą nad następną szkołą!😮

Olga, Patrycja, Helena, Kinga, Marta, Alicja a także w gotowości Oliwia i Agata – wielkie, wielkie brawa za solidne przygotowania i pokonywanie własnych granic kolejny raz❗💪💚

🥈 𝟮 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 Chłopcy starsi – sztafeta 6 x 1000 m

Świetne, mocne biegi, walka do samego końca i strata złota dosłownie „na kratach” ostatniej zmiany przyniosły nam ogrom emocji. Chłopcy oddali serca na trasie i pokazali prawdziwe piękno sportu.

Wielkie brawa: Ryszard, Paweł, Wojtek, Rafał, Bruno, Kuba i w gotowości Mateusz❗💪💚

🥉 𝟯 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 Dziewczęta starsze – 6 x 1000 m

Od startu do mety dziewczęta biegły ambitnie i bez kompleksów. Podjęły wyzwanie i do końca walczyły o medal!

Wielkie brawa: Iga, Magda, Kasia, Maja, Zuzia, Zosia❗💪💚

𝟰 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 Chłopcy młodsi – sztafeta 6 x 800 m

Niewiele zabrakło chłopakom do brązowego medalu. Na plus ich ambicja i wola walki na każdej kolejnej zmianie!

Wielkie brawa: Tymek, Franek, Marcel, Franek, Krzysztof, Gabryś❗💪💚

Cieszymy się z takiego rozpoczęcia międzyszkolnej rywalizacji sportowej!