Po Finałach Powiatowych Indywidulanych Biegów Przełajowych, które odbyły się w środę 19.04 na terenie boisk sportowych w Zielonkach, przyszedł czas na Finały Międzypowiatowe. Do biegów w Kamionie zakwalifikowała się 10-osobowa reprezentacja naszej szkoły: Olga (II miejsce w powiecie), Tymek (V), Iga (X), Paweł (X), Rysio (IV), Rafał (IX), Anika (VI), Marysia (IX), Lena (X), Antek (IX).

Wszyscy zawodnicy pięknie walczyli w swoich kategoriach wiekowych na leśnych, crossowych trasach, zbierając kolejne sportowe doświadczenia.

W Finale wojewódzkim, który już w najbliższy piątek, reprezentował nas będzie Antek z klasy 8a!

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mimo bardzo niesprzyjającej pogody, deszczu, błota na trasie, w Finałach Powiatowych w Zielonkach wzięli udział wszyscy wyznaczeni reprezentanci naszej szkoły (ponad 50 osób!). Cieszymy się, że odważnie podejmujecie wyzwania i czerpiecie radość z aktywności fizycznej. Tak trzymać!

Magdalena Wielechowska